YÜKSEK KALİTE UYGUN FİYAT

İ.YOFOĞLU MADENİ YAĞ SAN VE TİC.

Hakkımızda

 

 

 

 

 

İ.YOFOĞLU MADENİ YAĞ SANAYİ ve TİCARET

 

Firmamız madeni yağ piyasasında 1951 yılından günümüze yabancı şirket mamullerinin satışını yapan ve değerli müşterilerimize o zamandan günümüze kadar hizmet eden ve etmeye devam eden köklü bir kuruluştur.

Bu gün Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001-2000 , Türk Standartları Enstitüsünden TSE belgelerine ve Madeni Yağ Lisansına sahip olan şirketimiz  , ADDPOWER ve TAVROS markalarımız ile kaliteyi sunmaya devam etmektedir.

Firmamız sanayinin çeşitli bölümlerinde madeni yağ konusunda endüstrinin çeşitli dallarında özel ve yardımcı kimyasallar formüle ederek geliştirip üretimini,dolumu  ve paketlemesini gerçekleştiren aynı zamanda diğer şirket ürünlerini satan saygın bir kuruluştur.

Tavros’un, OEM (ORİGİNAL EQUİPMENT MANUFACTURER) motor imalat teknolojisini  yakından takip ederek ürettiği ADDPOWER  mineral,sentetik ve tam sentetik motor yağları , içerisinde ithal paket katkıları ihtiva eden, yüksek kaliteli motor yağlarıdır.

Ürün kalitemiz ISO 9001:2000 ve TSE kalite belgeleri ile de kanıtlanmıştır.
Geniş stoklama kapasitesi, satış öncesi ve sonrası etkin servis desteği, üstün ürün kalitesi, etik ve legal prensipler, ADDPOWER oil'deki "
sorumlu hizmet anlayışı" ilkesinin içini dolduran değerlerdir.

Beklentisi yüksek müşteri kitlesini kendine hedef olarak seçen İ.YOFOĞLU MADENİ YAĞ , 2004 yılında sektörünün ilk ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Belgesi'ni alma başarısını göstermiş, AQA ANAB ISO 9001:2000 versiyonu ile kalite güvencesini perçinlemiştir.

ÇED gerekli değildir belgesini 2006 yılında alan firmamız  1.Sınıf  G.S.M. Ruhsatını ve üretim lisansı aldıktan sonra madeni yağ üretimine başlamıştır.

Uzun yılardan beri İstanbul ve Anadolu piyasasına hitap eden müşteri mazhariyetine sahip firmamız ,siz değerli firmanız ile de çalışmayı arzu eder.

                 

1951

Bizimle bağlantı kurmak için:

Telefon: +90 (212) 485 45 19

Faks: +90 (212) 485 54 09

E-posta: info@tavros.com.tr

E-posta: tavros@tavros.com.tr

Oval: FUAR 2010